LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Soči (Sochi) 2014 - XXII. zimní olympijské hry

FANDĚME SPOLEČNĚ NAŠIM SPORTOVCŮM
Připravili jsme pro nás všechny kompletní rozpis startů našich sportovců na Olympiádě v Soči, abychom nepropásli žádnou jejich jízdu, žádný zápas, ...

Rozpis startů našich sportovců na ZOH 2014 v Soči ... rozpis jednotlivých sportů k nahlídnutí i ke stažení ...

datum čas v ČR čas v RU sport  |  disciplína  |  startující sportovci

6.2. 11:00 (14:00) Snowboarding - ženy
slopestyle - kvalifikace
Šárka Pančochová
15:00 (18:00) Akrobatické lyžování - ženy
boule - kvalifikace 1
Nikola Sudová, Tereza Vaculíková

7.2. 17:00 (20:00) Slavnostní zahájení
Fišt, olympijský stadion
Olympijská výprava ČR

8.2. 11:00 (14:00) Běh na lyžích - ženy
skiatlon (7,5 km klas./7,5 km vol.) - FINÁLE
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
15:00 (18:00) Akrobatické lyžování - ženy
boule - kvalifikace 2
Nikola Sudová, Tereza Vaculíková
15:30 (18:30) Saně - muži
jednotlivci - 1. jízda
Ondřej Hyman
15:30 (18:30) Biatlon - muži
sprint 10 km - FINÁLE
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík
17:30 (20:30) Skoky na lyžích - muži
střední můstek - kvalifikace
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Jakub Janda, Jan Matura
17:40 (20:40) Saně - muži
jednotlivci - 2. jízda
Ondřej Hyman
19:00 (22:00) Akrobatické lyžování - ženy
boule - FINÁLE
Nikola Sudová

9.2. 7:30 (10:30) Snowboarding - ženy
slopestyle - semifinále
Šárka Pančochová
8:00 (11:00) Alpské lyžování - muži
sjezd - FINÁLE
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
10:15 (13:10) Snowboarding - ženy
slopestyle - FINÁLE
Šárka Pančochová
11:00 (14:00) Běh na lyžích - muži
skiatlon (10 km klas./10 km vol.) - FINÁLE
Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým, Dušan Kožíšek
12:30 (15:30) Rychlobruslení - ženy
3000 m - FINÁLE
Martina Sáblíková
15:30 (18:30) Biatlon - ženy
sprint 7,5 km - FINÁLE
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Lea Johanidesová
15:30 (18:30) Saně - muži
jednotlivci - 3. jízda
Ondřej Hyman
17:40 (20:40) Saně - muži
jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE
Ondřej Hyman

10.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - ženy
superkombinace, sjezd - sjezdová část
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová
10:45 (13:45) Rychlobruslení na krátké dráze - muži
1500 m - rozjížďky
Vojtěch Loudín
11:30 (14:30) Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
500 m - rozjížďky
Kateřina Novotná
12:00 (15:00) Alpské lyžování - ženy
superkombinace, slalom - FINÁLE
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová
15:45 (18:45) Saně - ženy
jednotlivci - 1. jízda
Vendula Kotenová
16:00 (19:00) Biatlon - muži
stíhací z. 12,5 km - FINÁLE
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík
17:35 (20:35) Saně - ženy
jednotlivci - 2. jízda
Vendula Kotenová

11.2. 11:00 (14:00) Běh na lyžích - ženy
sprint volně - kvalifikace
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
11:25 (14:25) Běh na lyžích - muži
sprint volně - kvalifikace
Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým, Dušan Kožíšek
13:45 (16:45) Rychlobruslení - ženy
500 m - 1. jízda
Karolína Erbanová
15:30 (18:30) Saně - ženy
jednotlivci - 3. jízda
Vendula Kotenová
15:34 (18:34) Rychlobruslení - ženy
500 m - 2. jízda - FINÁLE
Karolína Erbanová
16:00 (19:00) Biatlon - ženy
stíhací z. 10 km - FINÁLE
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Lea Johanidesová
17:20 (20:20) Saně - ženy
jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE
Vendula Kotenová

12.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - ženy
sjezd - FINÁLE
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová
10:30 (13:30) Severská kombinace - muži
sdruž. skok střední můstek - skokanská část závodu
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík
11:00 (14:00) Snowboarding - ženy
U-rampa - kvalifikace
Šárka Pančochová
13:30 (16:30) Severská kombinace - muži
sdruž. 10 km - FINÁLE
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík
15:15 (18:15) Saně - muži
dvojice - 1. jízda
Antonín Brož, Lukáš Brož
16:45 (19:45) Saně - muži
dvojice - 2. jízda - FINÁLE
Antonín Brož, Lukáš Brož
18:00 (21:00) Hokej - muži
skupina C - Česko - Švédsko
hokejisté Český tým

13.2. 7:15 (10:15) Akrobatické lyžování - muži
slopestyle - kvalifikace
Marek Skála
11:00 (14:00) Běh na lyžích - ženy
10 km klasicky - FINÁLE
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
11:27 (14:27) Rychlobruslení na krátké dráze - muži
1000 m - rozjížďky
Vojtěch Loudín
15:00 (18:00) Rychlobruslení - ženy
1000 m - FINÁLE
Karolína Erbanová
15:00 (18:00) Biatlon - muži
individuální z. 20 km - FINÁLE
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík
16:00 (19:00) Krasobruslení - muži
jednotlivci - krátký program
Michal Březina, Tomáš Verner

14.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - muži
superkombinace, sjezd - sjezdová část
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
9:00 (12:00) Hokej - muži
skupina C - Česko - Lotyšsko
hokejisté Český tým
11:00 (14:00) Běh na lyžích - muži
15 km klasicky - FINÁLE
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým, Dušan Kožíšek
12:30 (15:30) Alpské lyžování - muži
superkombinace, slalom - FINÁLE
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
15:00 (18:00) Biatlon - ženy
individuální z. 15 km - FINÁLE
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Lea Johanidesová
18:30 (21:30) Skoky na lyžích - muži
velký můstek - kvalifikace
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Jakub Janda, Jan Matura

15.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - ženy
superobří slalom - FINÁLE
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová
11:00 (14:00) Běh na lyžích - ženy
4 x 5 km klasicky/volně - FINÁLE
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
11:00 (14:00) Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
1500 m - rozjížďky
Kateřina Novotná
18:00 (21:00) Hokej - muži
skupina C - Švýcarsko - Česko
hokejisté Český tým

16.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - muži
superobří slalom - FINÁLE
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
8:00 (11:00) Snowboarding - ženy
snowboardcross - rozjížďky
Eva Samková
11:00 (14:00) Běh na lyžích - muži
4 x 10 km klasicky/volně - FINÁLE
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým, Dušan Kožíšek
13:00 (16:00) Rychlobruslení - ženy
1500 m - FINÁLE
Karolína Erbanová, Martina Sáblíková
16:00 (19:00) Biatlon - muži
masový start 15 km - FINÁLE
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík

17.2. 8:00 (11:00) Snowboarding - muži
snowboardcross - rozjížďky
David Bakeš, Emil Novák
16:00 (19:00) Biatlon - ženy
masový start 12,5 km - FINÁLE
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Lea Johanidesová
18:15 (21:15) Skoky na lyžích - muži
velký můstek (družstva) - 1. kolo
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Jakub Janda, Jan Matura

18.2. 8:00 (11:00) Alpské lyžování - ženy
obří slalom - 1. kolo
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová
10:30 (13:30) Severská kombinace - muži
sdruž. skok velký můstek - skokanská část závodu
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík
10:30 (13:30) Rychlobruslení na krátké dráze - ženy
1000 m - rozjížďky
Kateřina Novotná
11:17 (14:17) Rychlobruslení na krátké dráze - muži
500 m - rozjížďky
Vojtěch Loudín
11:17 (14:17) Severská kombinace - muži
sdruž. 10 km - FINÁLE
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík

19.2. 7:15 (10:15) Snowboarding - ženy
paralelní obří slalom - kvalifikace
Ester Ledecká
8:00 (11:00) Alpské lyžování - muži
obří slalom - 1. kolo
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
10:15 (13:15) Běh na lyžích - ženy
týmový sprint klasicky - semifinále
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
11:06 (14:06) Běh na lyžích - muži
týmový sprint klasicky - semifinále
Martin Jakš, Aleš Razým
14:30 (17:30) Rychlobruslení - ženy
5000 m - FINÁLE
Martina Sáblíková
15:30 (18:30) Biatlon - open
smíšená štafeta - FINÁLE
Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr
16:00 (19:00) Krasobruslení - ženy
jednotlivci - krátký program
Elizaveta Ukolová

20.2. 8:45 (11:45) Akrobatické lyžování - muži
skikros - rozjížďky
Tomáš Kraus
9:00 (12:00) Severská kombinace - muži
sdruž. skok družstva velký můstek - skokanská část závodu
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík
12:00 (15:00) Severská kombinace - muži
sdruž. 4x5 km - FINÁLE

21.2. 8:45 (11:45) Akrobatické lyžování - ženy
skikros - rozjížďky
Nikol Kučerová, Andrea Zemanová
13:45 (16:45) Alpské lyžování - ženy
slalom - 1. kolo
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová
15:30 (18:30) Biatlon - ženy
štafeta 4x6 km - FINÁLE
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Lea Johanidesová

22.2. 6:15 (9:15) Snowboarding - ženy
paralelní slalom - kvalifikace
Ester Ledecká
10:30 (13:30) Běh na lyžích - ženy
30 km volně - FINÁLE
Karolína Grohová, Petra Nováková, Eva Nývltová-Vrabcová, Klára Moravcová
13:45 (16:45) Alpské lyžování - muži
slalom - 1. kolo
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal
15:30 (18:30) Biatlon - muži
štafeta 4x7,5 km - FINÁLE
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík
17:30 (20:30) Boby - muži
čtyřboby - 1. jízda
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba
19:00 (22:00) Boby - muži
čtyřboby - 2. jízda
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba

23.2. 8:00 (11:00) Běh na lyžích - muži
50 km volně - FINÁLE
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým
10:30 (13:30) Boby - muži
čtyřboby - 3. jízda
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba
12:00 (15:00) Boby - muži
čtyřboby - 4. jízda - FINÁLE
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba
17:00 (20:00) Slavnostní zakončení
Fišt, olympijský stadion
Olympijská výprava ČR