LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4

11 lekcí se slevou 220 Kč (18%)
Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4

Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4 ALPINNING
Alpinning je Indoor Walkingová aktivita, která lze ve volném překladu přeložit jako ,,chůze uvnitř“. Jde o unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.
Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4 FITBOX
Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.
Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4 BOSU
BOSU cvičení ® je velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Základem BOSU cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, kterou používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. Název vznikl jako zkratka pro "both sides up" tedy v překladu "obě strany nahoru". BOSU ® Balance Trainer je určen pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení, tato důmyslná pomůcka se využívá v aerobních centrech, sportovních oddílech, rehabilitačních centrech i domácnostech. BOSU® Balance Trainer má svůj původ v rehabilitaci. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce.
Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4 PILATES
Pilates, nebo též metoda Pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu - tzv. Powerhouse (centrum síly) do všech periferních částí těla.
Permanentka na skupinová cvičení - Praha 4 FLOWIN
Jedná se o moderní aktivitu pocházející ze Švédska, která byla vyvinuta v prostředí  desetibojařů. Dnes se však tento sport již těší komerci a proto jej může zkusit kdokoliv z řad běžných nadšenců fitnesscenter. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na principu přirozených a plynulých pohybů bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla, přičemž cvičíte na ultrakluzské podložce a třením po jejím povrchu vyvíjíte aktivitu. FLOWIN® je doporučován pro komplexní procvičení všech svalových partií lidského těla.
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování místa na lekci na telefonním čísle 255 785 818 (uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviste.cz), nebo si jej rezervovat online viz. odkaz níže, kde zároveň naleznete rozvrh skupinových lekcí: http://jzfitness.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces

Voucher si nezapomeňte vzít sebou a odevzdat ho na recepci.

Ve J&Z Fitness Studiu máte na výběr ze skupinových lekcí alpinning, fitbox, bosu, pilates, nebo flowin.
Je na Vás, jak si lekce nakombinujete, nebo se rozhodnete všech jedenáct lekcí věnovat jen jedné variantě cvičení.

990,-- Kč  1.210,-- Kč  

Platnost poukazu: 60 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Alpinning
  • Bosu
  • Fitbox
  • Flowin
  • Pilates

Kde uplatnit poukaz