LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Flowin v J&Z Fitness Studiu - Praha 4

1 FLOWIN lekce se slevou 24%
Flowin v J&Z Fitness Studiu - Praha 4

Jedná se o moderní aktivitu pocházející ze Švédska, která byla vyvinuta v prostředí  desetibojařů. Dnes se však tento sport již těší komerci a proto jej může zkusit kdokoliv z řad běžných nadšenců fitnesscenter. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na principu přirozených a plynulých pohybů bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla, přičemž cvičíte na ultrakluzské podložce a třením po jejím povrchu vyvíjíte aktivitu. FLOWIN® je doporučován pro komplexní procvičení všech svalových partií lidského těla.
Flowin v J&Z Fitness Studiu - Praha 4 Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování místa na lekci na telefonním čísle 255 785 818 (uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviste.cz), nebo si jej rezervovat online viz. odkaz níže, kde zároveň naleznete rozvrh skupinových lekcí: http://jzfitness.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces

Voucher si nezapomeňte vzít sebou a odevzdat ho na recepci.

FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na principu přirozených a plynulých pohybů bez doskoků a zatížení kloubů.

99,-- Kč  130,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Flowin

Kde uplatnit poukaz