LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Alpinning v J&Z Fitness Studiu - Praha 4

1 lekce Alpinning se slevou 24%
Alpinning  v J&Z Fitness Studiu - Praha 4

Alpinning  v J&Z Fitness Studiu - Praha 4 ALPINNING je originální novinkou ve fitness programech, lze ho formulovat jako aktivitu, kterou vykonává  skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.
Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu, profesionálně vyškoleným Instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení. A tím překonat bariéru v sobě samém a stát se tak dalším ALPINNING příznivcem co posouvá své možnosti dále!!!
ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.
Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo a skvělá cesta jak rozšířit Vaše fitness, ukázat klientům nový licencovaný program a nabídnout cvičencům neopakovatelný zážitek.
Alpinning  v J&Z Fitness Studiu - Praha 4
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování místa na lekci na telefonním čísle 255 785 818 (uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviste.cz), nebo si jej rezervovat online viz. odkaz níže, kde zároveň naleznete rozvrh skupinových lekcí: http://jzfitness.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces

Voucher si nezapomeňte vzít sebou a odevzdat ho na recepci.

ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje celé tělo. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla

99,-- Kč  130,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Alpinning

Kde uplatnit poukaz