LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Hodina SQUASHE Praha - Braník

SLEVA 15% v hodinách 14:00 - 20:00
Hodina SQUASHE Praha - Braník

Ve Fitness Style Clubu můžete využít dva plně klimatizované squashové kurty německé společnosti ASB. Produkty této společnosti jsou výsledkem dlouholetého projektování, testování i vývoje a vyznačují se tak vysokou účelností a precizností provedení každého detailu. Pevnost a dokonalá rovinnost stěn, které jsou kompaktní a bez viditelných spojů, je zajištěna použitím materiálu a technologií jako u karoserií automobilů. To také zajišťuje odpovídající odraz míčku (úhel dopadu míčku se dokonale shoduje s úhlem odrazu), a tím i regulérní a přesnou hru. Konstrukce z hliníkových profilů a speciálních tuhých desek pokrytých ionizovanými nátěry a žárově sušeným křemičitým pískem, který zároveň způsobuje malou hlučnost při hře, je dokonale provedena do nejmenšího detailu.

ASB-sportovní podlahy jsou konstruovány na základě dlouholetých zkušeností tak, aby při ideálních vlastnostech pro hru také maximálně šetřily klouby a celý pohybový aparát hráčů. Toho je dosaženo třívrstvým systémem podlahy na dřevěném roštu a gumových podložkách. Naše ASB squashové kurty mají mezi sebou posuvnou stěnu a splňují normy Světové federace squashe WSF.
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování kurtu na telefonním čísle +420 227 230 230 (případně +420 602 432 222).

Uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviště.cz na hodinu squashe v ceně 300 Kč a dohodněte si termín.


Voucher si nezapomeňte vzít s sebou a odevzdat ho na recepci.

Squash se v našem fitness hraje na kurtech od německé společnosti ASB, čímž je zaručena preciznost provedení a kvalita řešení všech detailů.

255,-- Kč  300,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 13 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Squash

Kde uplatnit poukaz