LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Deset vstupů na Pilates, Praha - Stodůlky

Permanentka se slevou 10%
Deset vstupů na Pilates, Praha - Stodůlky

Deset vstupů na Pilates, Praha - Stodůlky Základním prvkem metody Pilates je uvědomění si činnosti všech svalů při jakékoliv činnosti. Neznamená to jen zvládnout hodinu cvičení, míru obtížnosti jednotlivých cviků, ale koncentraci těla a duše při každé činnosti. Metoda Pilates Vás nemůže opustit opuštěním cvičící místnosti. Musíte si být stále vědomi co a jak děláte.

Pilates je zaměřeno na zvýšení ohebnosti, řízení tělesného uvědomění, správné dýchání, redukci stresu, zvýšení spánkové činnosti. Výsledkem je silné ohebné tělo, s prodlouženými svaly a harmonická osobnost. Všechny pilates pohyby vycházejí z břišních svalů a svalů spodních zad. Jsou vymyšleny tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou svalovou oblast protáhly. Přestože se jedná o často drobné pohyby, jde o cvičení velmi intenzivní. Pilates je ideální pro všechny, staré či mladé, pro lidi v kondici i bez, stejně tak pro ty s chronickými bolestmi, po úrazu nebo s astma.
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování místa na skupinové lekci na telefonním čísle +420 725 428 824 (volat v rámci otevíracích hodin).

Uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviště.cz na deset vstupů a dohodněte si trénink, na který se chcete dostavit.


Voucher si nezapomeňte vzít s sebou a odevzdat ho na recepci.

Permanentka na deset vstupů do pohybového studia Stodůlky. Vstupy nemusíte využít pouze na pilates. Máte na výběr i z dalších skupinových cvičení, jako jsou Jumping, Piloxing, Alpinning, Zumba, TRX, Fitbox, nebo Pump FX.

1.080,-- Kč  1.200,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Alpinning
  • Body Pump
  • Fitbox
  • Jumping
  • Pilates
  • Piloxing
  • TRX
  • Zumba

Kde uplatnit poukaz