LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Deset vstupů na Alpinning, Praha - Stodůlky

Permanentka se slevou 10%
Deset vstupů na Alpinning, Praha - Stodůlky

Alpinning je IndoorWalking aktivita, ve volném překladu “chůze uvnitř”. Alpinning lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních trenažérech tzv. Alpitrack trenažérech. Pro bližší představu, alpinning lze přirovnat ke spinningu, či indoorcyclingu, ovšem namísto stacionárních kol, alpinning využívá zmiňovaných speciální trenažérů.

Dalším velkým posunem, je využití alpitracku, jak během lekce, tak pro individuální zájemce pro zjištění diagnostiky fitness profilu. Tato diagnostika, byla dlouhodobě vyvíjena ve spolupráci s Fakultou kultury a sportu a sportovním centrem Help Fitness. Diagnostika Vám umožní odborné získání základních vstupních informací o Vašem kondičním i zdravotním stavu potřebných pro kvalitní a komplexní péči. V rámci této diagnostiky budou provedena měření sledující složení těla (% tuku, BMI index, WHR index), kardiovaskulární zdatnost, flexibilitu pohybového aparátu i silové parametry, na základě kterého si může klient stanovit cíl a zlepšovat se pomocí alpinning programu.
PROČ ALPINNING?
 •  Zpevnění hýžďových partií – alpinning program a především ideální sklon alpitracku výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií. Což ocení každý z nás.
 • Redukce váhy – alpinning je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný ALPINNING™ trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.
 • Zlepšení stavu pokožky – pravidelný alpinning pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
 • Zlepšení fyzické kondice – alpinning pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky alpinning programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí alpinning a návštěvám alpinning center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. alpinning program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.
 • Psychická vyrovnanost – alpinning program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.
Deset vstupů na Alpinning, Praha - Stodůlky Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování místa na skupinové lekci na telefonním čísle +420 725 428 824 (volat v rámci otevíracích hodin).

Uveďte, že se jedná o voucher z E-sportoviště.cz na deset vstupů a dohodněte si trénink, na který se chcete dostavit.


Voucher si nezapomeňte vzít s sebou a odevzdat ho na recepci.

Permanentka na deset vstupů do pohybového studia Stodůlky. Vstupy nemusíte využít pouze na Alpinning. Máte na výběr i z dalších skupinových cvičení, jako jsou Jumping, Piloxing, Pilates, Zumba, TRX, Fitbox, nebo Pump FX.

1.080,-- Kč  1.200,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

 • Alpinning
 • Body Pump
 • Fitbox
 • Jumping
 • Pilates
 • Piloxing
 • TRX
 • Zumba

Kde uplatnit poukaz