LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Rodinné vstupné do solné jeskyně - Praha 5

2 dospělí + 3 děti se slevou 25%
Rodinné vstupné do solné jeskyně - Praha 5

 V naší solné jeskyni je celkem 12 lehátek a dvě profesionální masážní křesla přímo v jeskyni. Naše jeskyně patří mezi největší v ČR, nabízí tak příjemný pocit volnosti a lehkosti při relaxaci. Jeskyně je tvořena solnými deskami se vzory na stěnách, sůl na stěnách je z polské Wieliczky a Pakistánu, na zemi je silná vrstva soli z Mrtvého moře. Čas, cca 45-50minut, strávený v solné jeskyni má dvojí účinek. Jde především o  léčebné účinky a relaxační účinky. Příjemné prostředí, barevné osvětlení, relaxační hudba, to vše v kombinaci s pobytem ve zdravém prostředí solné jeskyně přináší pocit uvolnění, mizí stres a únava, zlepší se dýchání. Pobyt v jeskyni pomáhá také odbourávat tuky.
Interiér jeskyně je celý v pirátském stylu a nejen uvnitř, ale i v šatně a recepci s kavárnou se budete cítit jako na lodi nebo pirátském ostrově pokladů. Součástí jeskyně je i dětský koutek, ve kterém je umístěn televizor a kde vedle možnosti hrát si, mohou děti sledovat pohádky. Druhý dětský koutek je umístěn v kavárně.
Rodinné vstupné do solné jeskyně - Praha 5 Ovzduší v solné jeskyni je bohaté na stopové prvky a nebývá znečištěné jako ovzduší městské. A to díky velkému množství chloridu sodného, který působí protialergicky a protibakteriálně. Ovzduší v solné jeskyni je desetinásobně čistší než venku.
Tyto vlastnosti mikroklimatu tzn. biologická a chemická čistota, nasycení stopovými prvky a jemná ionizace mají rovněž příznivý vliv na organismus zdravých lidí. Pobyt v takové atmosféře velmi pomáhá odbourávat stres a únavu, prohlubuje a zvolňuje dýchání a přináší pocit klidu a úlevy a přitom pečuje o lidskou pokožku a přispívá ke spalování tuků.
Protože mikroklima v jeskyni zlepšuje dýchání je v tomto prostoru doporučeno provádět cvičení, gymnastiku, běžné či speciální tréninky či různá dechová cvičení.
Solná jeskyně nemá pouze léčebný a relaxační účinek, ale zároveň svým prostředím přináší muzikoterapii a kolorterapii (léčba barvami). Speciální barvy osvětlení solných panelů solné jeskyně , pomáhají lidem dostat se lépe do stavu relaxace. Příjemná relaxační hudba napomáhá uvolnění. Systém ozvučení jeskyně umožňuje přizpůsobit hlasitost a styl hudby aktuálním potřebám návštěvníků jeskyně.
Zaručujeme že po absolvování procedury se bude každý cítit odpočinutý a relaxovaný.
Kolorterapie
Síla barvy je součástí přírodní energie celého světa. Barvy, které nás obklopují jsou viditelnou částí energie přicházející ze slunce. Dostávají se do reakce s naší vlastní energií. Od dávných dob byly používány k léčení a poskytovaly nám svůj terapeutický účinek.
Naše oči přeměňují energii barev na energii chemickou, která zesiluje naší imunitu. Barvy jsou dalším možným nástrojem použitelným při léčení mnoha druhů nemocí, od drobných potíží jako je bolest hlavy a apatie, po vleklé poruchy v případě kterých vedou k vyrovnání rovnováhy a oživení energie v celém těle.
Je vědecky dokázáno, že léčba barevným světlem má značný vliv na lidský organismus. Podle nejnovějších výzkumů má kůže schopnost vstřebávat barevné světlo, jeho vibrace a předávat je dál do těla.
Díky procesům vznikajícím uvnitř kůže, může světlo posilovat imunitu a regeneraci organismu, oslabovat příznaky nemocí a zabraňovat jejich příčinám.
Barevné světlo má silný vliv na organismus člověka a obnovu jeho rovnováhy.
Úspěch kolorterapie můžeme objasnit tímto způsobem: nemoc je výrazem nedostatku určitých vibrací v buňkách jednoho či více orgánů. Odpovídají určitému vlnovému spektru barvy. Jestliže doplníme tento nedostatek vibrací nasvětlením potřebnou barvou tak tento nedostatek zmizí a správná funkce orgánu se obnoví.
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování termínu na telefonním čísle +420 737 463 470.

Uveďtě, že se jedná o voucher z e-sportoviště na rodinné vstupné a počet osob, které přijdou.


Voucher si nezapomeňte vzít ssebou a odevzdat ho na recepci.

Vstup pro dva dospělé a až 3 děti do patnácti let na 50 minut. Příjemné prostředí, barevné osvětlení, relaxační hudba, to vše v kombinaci s pobytem ve zdravém prostředí solné jeskyně přináší pocit uvolnění, mizí stres a únava a zlepší se dýchání.

330,-- Kč  440,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Sporty, kterých se poukaz týká

  • Solná jeskyně

Kde uplatnit poukaz