LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Cvičení na vibrační plošině 10 vstupů po 30 min.

10 x 30 minut se slevou 15%
Cvičení na vibrační plošině 10 vstupů po 30 min.

Vibrotrend je sportovní studio v Praze 9 vybavené moderními vibračními plošinami Vibrostation studio system, které jsou novinkou ve zdravotnickém a fitness průmyslu.
Správným postojem na vibrační plošině a stažením příslušných svalů procvičíte a posílíte většinu svalů v těle a docílíte efektivního spalování tuků. V porovnání s jinými formami cvičení dosáhnete pravidelným tréninkem na vibračních plošinách (doporučení 3-4 lekce týdně v délce 30 minut) až o 30% vyššího nárůstu svalové hmoty za podstatně kratší dobu.

Cvičení na vibračních plošinách podporuje krevní oběh a přispívá tak ke zlepšení kvality pleti, jejímu zpevnění, mladistvému vzhledu, a omezení projevů celulitidy. Zlepšení krevního oběhu také pozitivně působí na okysličování krve, čímž pomáhá z těla vylučovat toxické látky.

Cvičením na vibračních plošinách můžete plně nahradit jiné formy posilovacího cvičení nebo v kombinaci s Vaším oblíbeným sportem zefektivnit a zkvalitnit Váš trénink. Pro ty z Vás, kteří nemají čas na pravidelné cvičení, jsou vibrační plošiny řešením, jak dosáhnout efektivnějšího spalování tuků a posílení svalů za podstatně kratší dobu a s vynaložením minimálního úsilí.
Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutná online rezervace na stránkách www.vibrotrend.cz

Voucher si nezapomeňte vzít ssebou a odevzdat ho na recepci.

Ideální řešení, jak dosáhnout efektivního spalování tuků a posílení svalů za podstatně kratší dobu a s vynaložením mnohem menšího úsilí než je tomu u klasického cvičení. Vše pod dohledem zkušené instruktorky, která Vás při cvičení povede.

638,-- Kč  750,-- Kč  

Platnost poukazu: 40 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Vibrační plošiny

Kde uplatnit poukaz