LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Novinky ve funkčním cvičení - Praha 5

kredit se slevou 30%
Novinky ve funkčním cvičení - Praha 5

Novinky ve funkčním cvičení - Praha 5
TRIGGER POINT THERAPY CORE
Speciální lekce, kde se využívá automasážních technik pomocí revoluční válečku GRID, principů pro nastavení centrovaného postavení těla, kloubů ve spojení technikou dýchání a cviků pro celkovou svalovou integritu.
Záměrem je působit na svalové fascie - navrátit tak tělu pružnost, flexibilitu, zmírnit bolestivost a současně zlepšit funkčnost středu těla   
Cílem toho konceptu by mělo být zajistit určitou svalovou rovnováhu v těle nezbytnou převším  bezbolestné plnění denních aktivit či vlastní hobby sportovní aktivity.
Pro profi sportovce znamená tento typ terapie kvalitní připravu těla na zátěž a efektivní zajistění regenerace po výkonu.
Novinky ve funkčním cvičení - Praha 5
LEBERT FITNESS
Tréninkový systém, který nabízí novou možnost rozvoje funkční síly a svalové koordinace pro všechny věkové a výkonostní kategorie v intervalovém tréninku využívající kruhové formy cvičení .
Koncept využívá vzájemnou spolupráci dvojic a činí tak skupinový trénink zábavný a motivující.
Novinky ve funkčním cvičení - Praha 5
VIPR
Tréninkový koncept, který spojuje spojuje sílu, dynamiku, obratnost a variabilitu pohybu ve všech anatomických rovinách v intervalovém tréninku v kruhové formě cvičení.
Podklad či inspirace tohoto systému vychází z práce na farmě, která dodává významný stimul pro funkčně silné a výkonné tělo nejenom pro lidskou potřebu tak i skvělý základ pro specializovaný sportovní trénink.
Aktuální rozpis tréninků naleznete na www.ladiesfitclub.cz.
Za každý trénink se Vám ze zakoupeného kreditu 1000 Kč odečte 180 Kč.


Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování první hodiny na telefonním čísle 602 415 684, případně 739 805 616,  nebo mailem na info@ladiesfitclub.cz.
Před prvním tréninkem Vám na recepci přidělí klientské číslo a místo na dalších hodinách si již budete rezervovat online.

Voucher si nezapomeňte vzít sebou a odevzdat ho na recepci.

Nabídka kreditu v ceně 1000 Kč se slevou 30% na naprosté novinky ViPR, LEBERT FITNESS a Trigger Point Therapy Core. Zformujte si tělo novými způsoby cvičení. Můžete střídavě chodit na všechny tři, nebo si vybrat jen jeden a chodit na ten - je to na Vás.

700,-- Kč  1.000,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Funkční trénink
  • Lebert fitness
  • Trigger Point Performace Therapy
  • ViPR
  • Zdravotní cvičení

Kde uplatnit poukaz