LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Individuální lekce Vinjása jógy, Praha - Michle

individuální lekce se slevou 10%
Individuální lekce Vinjása jógy, Praha - Michle

Individuální lekce Vinjása jógy, Praha - Michle Vinjása jóga – fyzicky náročnější cvičení rozvíjející pružnost a sílu. Plynulé propojování jógových pozic v rytmu dechu. Lekce začíná obvykle nenáročným rozhýbáváním kloubů a páteře, pak následuje dynamická sestava podobná pozdravu slunci prokládaná pozicemi ve stoji a poté na sebe navazující pozice v sedu a v lehu. Končí se krátkou relaxací. Dá se říci, že je lekce snahou o střed mezi náročnými typy posturální jógy ( ashtanga vinyasa yoga) a statickými druhy (hatha jóga). Výběr ásan (jógových pozic) i sestavy je částečně zaměřen na část těla, které podle tradiční astrologie vládne znamení, ve kterém se ten den nachází Měsíc. Není vhodné při závažnějších zdravotních problémech, těhotenství a velké nadváze. 

Lekce je vhodná i pro muže.
Individuální lekce Vinjása jógy, Praha - Michle Po koupi voucheru je k jeho uplatnění nutné rezervování termínu na telefonním čísle +420 604 111 010.

Voucher si nezapomeňte vzít sebou a odevzdat ho cvičitelce Lence Oravcové.

Prosíme kupující aby na lekci chodili skutečně maximálně ve třech.

Chcete si vyzkoušet jógu, ale necítíte se na cvičení mezi cizími lidmi? Dopřejte si individuální lekci ve studiu Tensegrity. Nemusíte ale cvičit sama - můžete přivést ještě jednu, nebo dvě kamarádky a cvičit spolu - cena se nijak nenavýší :)

450,-- Kč  500,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 15 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Jóga

Kde uplatnit poukaz