LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Měsíční permice do fitka PEVAN LIFE GYM PRAGUE

Měsíční permanentka se slevou 33%
Měsíční permice do fitka PEVAN LIFE GYM PRAGUE

Měsíční permice do fitka PEVAN LIFE GYM PRAGUE Fitness centrum Petra Vaniše, které již mnoho let úspěšně funguje v Sedlčanech se rozrostlo o další posilovnu v Praze. Jedná se o PEVAN LIFE GYM PRAGUE v ulici Šaldova 388/5 (Praha - Karlín), kde můžete rozvíjet svoji sílu, rychlost a pohodu těla.
Neřadíme se mezi obrovská fitness centra, kde své zákazníky neznají a nepečují o ně. Snažíme se přiblížit Vám, Vašim nárokům a postarat se o Vás tak, aby se k nám každý zákazník po první návštěvě rád vracel.
Jak se nám osvědčilo v Sedlčanské posilovně, tak i zde chceme zachovat domácí atmosféru a zároveň profesionální přístup.
Chceme, aby si u nás každý přišel na své. Nechceme být pouze "posilka", kde se zvedají těžké váhy, ale fitness centrum kde Vám také bude odborně porazeno, kde si své místo najde začátečník, běžný sportovec, vrcholový kulturista, ale i ženy nebo budoucí maminky, a kam si rádi zajdete třeba i jenom na kávu.
 
Voucher si nezapomeňte vzít ssebou a odevzdat ho na recepci.

V naší plně vybavené posilovně s plochou 350m2 se nachází široké spektrum kvalitních posilovacích strojů vhodných pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií, které Vám pomohou procvičit všechny svalové skupiny.

599,-- Kč  899,-- Kč  

Platnost poukazu: 30 dní

Poukaz je ideální pro všechny ve věku od 16 let.


Sporty, kterých se poukaz týká

  • Bodybuilding
  • Bodystyling
  • Fitness
  • Posilování, kulturistika
  • kategorie Fitness

Kde uplatnit poukaz