LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Tenisová škola Maximus - TCMBrno

Popis

Chcete se vy nebo vaše děti naučit hrát tenis? Máte zájem o individuální hodiny, sparingy či tréninky ve skupině? Pokud ano, naše Tenisová škola TCM Brno nabízí tenisový trénink ušitý přímo na míru. Nábor do Tenisové školy probíhá celoročně.

 


Můžeme se pochlubit příjemným zázemím i krásným okolím, přijatelnou cenou a kvalitními tréninky, které vedou kvalifikovaní trenéři Českého tenisového svazu.

 

Individuální kurzy jsou vhodnější pro starší děti, dorost a dospělé. U mladších dětí je to vhodné kombinovat se skupinovou výukou. V tomto věku děti rády soutěží a hrají různé hry, nejsou schopny se dlouho soustředit jen na technickou stránku. Pro zdokonalení některého z úderů, pohybu po kurtě či osvojení si taktiky ve hře, jsou individuální kurzy nejvhodnější. Můžete je například využít i k rozehrání před důležitým firemním turnajem.


 


 


Skupinové kurzy jsou vhodné jak pro předškoláky, tak i pro děti základních škol. Hodiny jsou zaměřené jak na tenisový trénink, tak i pohybový rozvoj, kondiční průpravu - formou různých zábavných her a soutěží.


.


 


Desetihodinový kurz je vhodný pro dospělé, dorost, žáky ZŠ i předškoláky. Za zvýhodněnou cenu nabízíme deset hodin s trenérem. Tréninky se plánují individuálně, dle Vaší časové vytíženosti.


 

Provozované sporty a aktivity

Podrobnosti

Kontakty

730188467
Marie Olešovská
olesovska@maximus-resort.cz

Fotogalerie

Tenisová škola Maximus - TCM působí v areálu sportoviště Hotel Maximus Resort Brno (Hrázní 4a, 664 34 Brno - Kníničky (pošta Kuřim))         »         detail

Mapa     (49° 14″ 46,25′ N  , 16° 30″ 32,32′ E)