LOKALITY
vyber si klidně více okresů / více měst
SPORTY
vyber si klidně více sportů nebo celé kategorie sportů

Jak to u nás funguje

JAK NA e-SPORTOVIŠTĚ.cz

  1. Chce se ti cvičit, běhat, skákat ... zkrátka sportovat? Nevíš kam by ses měl/a vydat? Máš rád/a sporty jako squash, zumbu, jógu a mnoho dalších? Vyber si sport a lokalitu kde bys chtěl/a aktivně žít na e-sportoviště.cz.

  2. Pomocí pole lokalita v horní části obrazovky si vybereš město, okres nebo kraj, kde bys chtěl/a makat, sprintovat nebo naopak relaxovat třeba v sauně. Je možno nastavit si i více lokalit najednou.

  3. Do druhého políčka v nastavení napíšeš konkrétní sport, o který máš zájem. Je možné zadat několik sportů najednou. Jako třeba pilates, potápění nebo jízdu v pořádně rychlým sporťáku. Schválně, jestli to zvládneš dělat všechno najednou. :-)

  4. Sportoviště, kluby, instruktoři a hlavně ... nabídky sportovních služeb se ti pak zobrazují tak jak se ti to líbí a jak bys to chtěl/a. Pokud se zaregistruješ navíc od nás dostaneš dárek za registraci a za to, že jsi naším věrným zákazníkem.

  5. Nabídky uvidíš v pravé části obrazovky a každou z těchto nabídek si můžeš jednoduše zakoupit (zpravidla výhodněji). Věrní nakupující získávají od nás 2% z každého nákupu zpět jako bonus pro další nákup.